Zastanawiasz się jak usunąć ciążę samemu? Kup tabletki wczesnoporonne bez recepty. Zamów u nas leki poronne misoprostol i mifepristone.
aborcja farmakologiczna

Arthrotec i Cytotec – tabletki poronne z apteki, sprzedawane na allegro, olx i inncyh portalach

Arthrotec i Cytotec czyli tabletki poronne z apteki. Sprzedawane często na allegro, olx, ogłaszamy24 i innych portali internetowych.

Bardzo często spotykamy oferty sprzedaży leków poronnych na różnych serwisach ogłoszeniowych bądź serwisach aukcyjnych (np. Allegro, OLX, Ogłaszamy24, Sprzedajemy.pl). Zazwyczaj sprzedawcy piszą, że są to leki z polskiej apteki. Tabletki takie obecnie są oferowane przeważnie za kilkukrotnie wyższą wartość niż możnaby je kupić w polskiej aptece na receptę.

Po pierwsze ogólnie rzecz ujmując w Polsce nie ma strikte dedykowanych zestawów aborcyjnych. Ale są leki, które mają jedną substancję wchoidzącą w skład prawidłowego zestawu poronnego.

Czy leki poronne można zdobyc na polskim rynku?

Teoretycznie tak, ale nie są to dedykowane leki poronne a tylko substancje poronne występoujące w innych lekach. Usunięcie ciązy przy zażyciu takich leków odbywa się jako skutek uboczny działania tych leków. To nie zawsze jest bezpieczna i skuteczna metoda aborcji. Substancja, która faktycznie pomaga w usunięciu ciąży nazywa się Misoprostol (Mizoprostol). Jest składnikiem dwóch leków dostepnych w polskich aptekach.

Arthrotec – lek z polskiej apteki

Samym spośród ostatnich preparatów jest Arthrotec – stanowi to środek przeznaczony do działania stawów, działaj gdy już wspomniałam liczy w sobie substancję czynną Misoprostol, ale istnieje ostatnie niejedyna substancja jaka się w niniejszym środku znajduje.

Drugą substancją znajdującą się w Arthrotecku jest Diclofenak – silny środek przeciwbólowy. W układu z czym biorąc ten lek w planu poronienia jesteś poszukiwana na przyjęcie ogromnej ilości substancji przeciwbólowej. Zastosowanie takiej sporej liczbie leku przeciwbólowego może sprawić do częstych powikłań. Więcej na punkt zagrożeń wynikających ze stosowania

Cytotec – lek z polskiej apteki

Cytotec jako jeden z leków tworzących często zestawy poronne. Kolejnym lekiem dozwolonym w Polsce zawierający Misoptostol jest Cytotec. O ile ten ważny lek miał w sobie i substancję przeciwbólową to Cytotec jej nie zawiera – istnieje więc środek na wrzody żołądka. Ale pojawia się kolejny problem jego wartość. O ile Arthrotreck można kupić za jakieś 70 zł to Cytotec już kosztuje zdecydowanie więcej zaś jest to koszt około 300-500.
Obu leków aby usunąć ciążę, w przeciwieństwie do dedykowanego zestawu poronnego -> (tabletki poronne cena) potrzeba, aż 12 tabletek poronnych Arthrotec-u bądź Cytotec-u. – a to dopiero jeden potrzebny składnik (substancja Misoptostol)

Aby skutecznie usunąć ciąże potrzeba aż dwuch substancji aktywnych… Misoptostol oraz Mifepristone
Niestety kupienie Mifepristone w Polsce jest praktycznie nie możliwe jeśli mówimy o aptece.

Mifepristone ( drugi składnik zachodzący w zestaw tabletek wczesnoporonnych) jest dostepny w Polsce, tylko na szpitalnych oddziałach ginekologicznych. Każdy lekarz używając tą tabletkę poronną jest przymuszony do skrupulatnego odnotowania jej użytkowania. Innymi słowy stanowi wówczas lek szczególnego zastosowania.

Dlatego popularne ogłoszenia na allegro, sprzedajemy24, olx i innych portalach z hasłem takim jak „Sprzedam oryginalne tabletki poronne z własnej apteki – Mifepristone, Misoprostol” są tylko chwytami marketingowymi nieuczciwych handlarzy tabletkami poronnymi.

O ile mogą stanowić Misoprostol to jeśli źródłem jest Polska apteka, zestaw nie będzie zawierał skutecznego Mifepristone.

Jeśli zobaczysz tego typu ogłsozenia w internecie to zazwyczaj będą to nieuczciwy sprzedawcy. Którzy w zamiast oryginalnego zestawy poronnego. Sprzedają Ci jedynie Misoprostol ( najczęściej w formie leków (Arthrotec lub Cytotek) przez co skuteczność zabiegu poronnego spada jedynie na 60-70 %. Dlatego sugerujemy zdecydować się na dedykwoany zestaw poronny wysyłany bezpośrednio z kraju w którym aborcja farmakologiczna jest legalna. Nasze Tabletki aborcyjne wysyłamy prosto z Holandii.

Previous ArticleNext Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *