Zastanawiasz się jak usunąć ciążę samemu? Kup tabletki wczesnoporonne bez recepty. Zamów u nas leki poronne misoprostol i mifepristone.
aborcja farmakologiczna

Jak działają tabletki poronne

tabletki poronne

Jak działają tabletki poronne?

W tym artykule na temat tabletek poronnych dowiesz się:

 • Co to jest tabletka poronna?
 • Ile kosztuja tabletki poronne u ginekologa?
 • Jak działają tabletki poronne?
 • Czego mogę się spodziewać po zażyciu pigułki poronnej?
 • Czy tabletka poronna jest bezpieczna?
 • Czy leki poronne są skuteczne?
 • Gdzie kupić tabletkę poronną?
 • Tabletki poronne gdzie kupic bez recepty?
 • Ile kosztują tabletki poronne?
 • Tabletki poronne gdzie kupić?
 • Jak stosować tabletki poronne?
 • Jak kupić tabletki poronne?
 • Jak zamowic tabletki poronne?

Tabletka poronna / aborcyjna powoduje skurcze i krwawienie, które mogą trwać kilka godzin lub dłużej. Możesz być w domu lub w dogodnym dla ciebie miejscu.

Zastanawiasz się jak i gdzie kupić tabletki poronne do 9 tygodnia?

Zestaw tabletek poronnych kupisz tutaj tabletki poronne sklep

Co muszę zrobić przed zażyciem pigułki poronnej?

Przed zażyciem tabletki poronnej i wykonaniu aborcji farmakologicnzej, warto spotkać się z ginekologiem aby dowiedzieć się czy ciąża nie przekroczyła 9 tygodnia

Przy zakupie zestawu aborcyjnego dostarczymy Ci pisemne instrukcje, jak stosować tabletki na poronienie. W tym procesie uzyskasz dostęp do profesjonalnego opiekuna – otrzymasz adres e-mail i numer, pod który możesz zadzwonić 24/7, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z zabiegiem aborcji farmakologocznej.

Po przyjęciu drugiego leku będziesz miała dużo krwawień i skurczy, więc zaplanuj sobie wolny dzień z wyprzedzeniem, aby proces był bardziej komfortowy dla Ciebie. Możesz być w swoim domu lub w dowolnym miejscu, w którym możesz pozwolić sobie na odpoczynek. Warto także mieć kogoś, komu ufasz, osobę która wesprze Cię i pomoże w tej sytuacji. Może to być partner lub przyjaciółka.

Zaopatrz się w poduszki, jedzenie, książki, filmy lub cokolwiek chcesz, aby pomóc zabić czas. Upewnij się, że masz leki przeciwbólowe, ale nie zażywaj aspiryny, ponieważ może to spowodować krwawienie.

Co dzieje się podczas aborcji farmakologicznej tabletką poronną?

Proces aborcji farmakologicznej tabletką poronną składa się z kilku etapów i obejmuje dwa różne leki na poronienie.

Najpierw bierzesz pigułkę zwaną mifepristone. Lek ten powstrzymuje ciążę przed wzrostem. Niektórzy ludzie odczuwają mdłości lub zaczynają krwawić po zażyciu mifepristonu, ale nie jest to częste.

Drugi lek nazywa się mizoprostolem. Będziesz albo przyjmowała mizoprostol do 48 godzin po zażyciu pierwszej pigułki. Lek ten powoduje skurcze i krwawienie w celu opróżnienia macicy.

U większości osób skurcze i krwawienie zwykle zaczynają się 1-4 godziny po przyjęciu mizoprostolu. To normalne, gdy pojawiają się duże skrzepy krwi. To tak jakby mieć naprawdę ciężki, skromny okres, a proces jest bardzo podobny do wczesnego poronienia. (Jeśli nie masz żadnego krwawienia w ciągu 24 godzin po przyjęciu drugiego leku, mizoprostolu, skontaktuj się z naszym ekspertem, do którego dane kontaktowe będą zawarte w Twoim zamówieniu.

Skurcze i krwawienie mogą trwać kilka godzin. Większość osób kończy proces aborcji farmakologicznej ciąży w ciągu 4-5 godzin, ale może to potrwać dłużej. Skurcze i krwawienie ustają. Możesz mieć skurcze przez 1 lub 2 kolejne dni.

Możesz wziąć lek przeciwbólowy, taki jak ibuprofen, na około 30 minut przed zażyciem drugiego leku, mizoprostolu, aby pomóc w skurczach. Możesz również zażyć lek przeciwwymiotny. Nie zażywaj aspiryny, ponieważ może to spowodować obfite krwawienie.

To normalne, że masz kilka krwawień i plamienie kilka tygodni po aborcji. Możesz używać podpasek – cokolwiek jest dla ciebie najbardziej wygodne.

Ostatnim krokiem, który powiniennaś zrobić jest skontaktowanie się z ginekologiem lub lekarzem. Należy wtedy powiedzieć, że było poeronienie. Nie ma konieczności przyznawania się, że poronienie następoło w skutek zarzycia tabletki poronnej. Fakt ten możemy zachować dla siebie. Podczas wizyty u ginegologa, prawdopodobnie zostanie wykonane badanie USG lub badania krwi. Możliwe, że dostaniesz zalecenie zakupu testu ciążowego, który zabierzesz do domu, a następnie test ciążowy potwierdzi, że ciąża została prawidłowo przerwana.

W mało prawdopodobnym przypadku, gdy farmakologiczna aborcja tabletkami na poronienie nie zadziała i nadal będziesz w ciąży. Możesz potrzebować kolejnej dawki leku poronnego.

Jakie obiawy czuje kobieta podczas aborcji farmakologicznej i  przerwaniu ciązy tabletkami poronnymi?

Dla większości kobiet aborcja farmakologiczna tabletką poronną przebiega bardzo łagodnie. W najgorszym wypadku Możesz mieć poniższe objawy:

 • skurcze i bule brzucha
 • obfite krwawienie z dużymi skrzepami (jeśli nie masz żadnego krwawienia w ciągu 24 godzin po przyjęciu drugiego leku, mizoprostol, skontaktuj się z lekarzem do którego kontakt dostaniesz w zakupionym zestawie poronnym.)
 • rozstrój żołądka i wymioty
 • biegunka
 • zawroty głowy
 • zmęczenie
 • łagodna gorączka (37-38 ° C) lub dreszcze w dniu przyjmowania leku mizoprostol.

Po przyjęciu tabletki poronnej, aby zmniejszyć ból  i zwiększyć wygodę:

Weź leki przeciwbólowe, takie jak ibuprofen (Advil lub Motrin). Nie zażywaj aspiryny

10 out of 10
Next Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *