Zastanawiasz się jak usunąć ciążę samemu? Kup tabletki wczesnoporonne bez recepty. Zamów u nas leki poronne misoprostol i mifepristone.
aborcja farmakologiczna

Jak usunąć ciążę?

Jak usunąć ciaże ?

Mieszkając w kraju, gdzie aborcja jest nielegalna, trzeba szukać innych sposobów na przerwanie ciąży. Nie trzeba jednak sięgać po żadne drastyczne metody, które zagrażają zdrowiu czy wręcz życiu. Z pomocą przychodzą leki wczesnoporonne, które można kupić przez Internet. Oczywiście nie należy robić tego pod wpływem chwili, wybierając pierwszy lepszy sklep online, który oferuje tabletki na poronienie. Powinny one pochodzić ze sprawdzonego źródła, aby sobie przypadkiem jeszcze mocniej nie zaszkodzić. Dzięki nim będzie można w bezpieczny i skuteczny sposób wykonać medyczną aborcję i powrócić do normalnego życia, bez codziennego martwienia się o swoją przyszłość.

Jak usunąć ciążę samemu?

Kobiety, które zdecydowały się z jakiś powodów na przerwanie ciąży (usunięcie niechcianej ciąży), mogą znaleźć wsparcie w Internecie. Warto udać się na stronę internetową tabletka-poronna.pl, czyli zwrócić się o pomoc do Kobiety znajdujących się poza polską jurysdykcją. Tu można nie tylko uzyskać dostęp do wiedzy i dowiedzieć się wszystkiego co niezbędne, ale też zamówić za pośrednictwem strony leki wczesnoporonne. Pozwolą one na wykonanie bezpiecznej aborcji w domowych warunkach. Skuteczność zestawu poronnego, na który składają się Mifepristone i Misoprostol wynosi aż 99%. Można być wręcz pewnym, że aborcja medyczna wykonana przy użyciu tych medykamentów zakończy się sukcesem i to bez uszczerbku na zdrowiu. Oczywiście na wszelki wypadek trzeba mieć zawsze pod ręką jakąś zaufaną osobę i znajdować się niedaleko szpitala, aby w razie wystąpienia jakichkolwiek komplikacji niezwłocznie skorzystać z pomocy. Leki na poronienie to świetne rozwiązanie dla wszystkich zdrowych kobiet, które zmagają się z niechcianą ciążą trwającą nie dłużej niż 9 tygodni.

Jak usunąć ciążę w domu?

W przypadku ciąży trwającej kilkanaście tygodni konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalistycznej kliniki. W Polsce takich niestety nie ma, dlatego konieczne byłoby udanie się do jakiejś zagranicznej placówki, w kraju gdzie aborcja jest czymś powszechnym i dozwolonym. Usunięcie niechcianej ciąży jest jednak możliwe. Niektóre kobiety decydują się na przerwanie ciąży w podziemiu aborcyjnym, ale jest to kosztowne i ryzykowne. Dużo prostsze, przystępniejsze i bezpieczniejsze jest wyposażenie się w tabletki wczesnoporonne. W aptekach polskich można dostać lek o nazwie Misoprostol, który występuje też pod innymi nazwami handlowymi (Arthrotec i Cytotec). Niestety jest on wydawany na receptę, a do przeprowadzenia pełnej aborcji medycznej potrzebnych będzie aż 12 tabletek – brane są w dwóch seriach po 6 sztuk na raz. Użycie samego Misoprostolu ma mniejszą skuteczność na poziomie 94%. Wywołuje on silne skurcze macicy, czego efektem jest wyrzucenie na zewnątrz zarodka. Cytotec wydawany jest na wrzody żołądka, a Arthrotec przy schorzeniach reumatycznych.

Jak wygląda usunięcie niechcianej  ciąży w praktyce?

Najlepiej jest kupić gotowy zestaw poronny, na który składa się jedna tabletka Mifepristone i 12 tabletek Misoprostolu. Jeśli kobieta decyduje się na zażycie tylko 12 tabletek Misoprostolu, należy pierwsze włożyć pod język i trzymać je tam przez pół godziny, po czym wypluć pozostałość. Po trzech godzinach należy zrobić to samo z następnymi czterema tabletkami i postępować jak wyżej. Po kolejnych trzech godzinach znowu powtórzyć całą procedurę. Bardzo ważne jest to, aby zażyć wszystkie trzy dawki leków poronnych. W międzyczasie wystąpi krwawienie i intensywne skurcze macicy, czego skutkiem będzie aborcja samoistna. Macica sama się oczyści i zwykle nie jest potrzebna interwencja lekarza.

Jak usunac ciaze? Zamów bezpieczny zestaw wywołujący poronienie.

Previous ArticleNext Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *